Youtubeři na Lipně: Jirku Krále zaujalo judo, A Cup Of Style řádily na raftech

Youtubeři na Lipně: Jirku Krále zaujalo judo, A Cup Of Style řádily na raftechNejen sportovci budí v Olympijském parku Rio-Lipno rozruch. Autogramy rozdávali fanouškům i úspěšní čeští youtubeři Jirka Král a Lucka s Nicole z kanálu A Cup Of Style. A nezaháleli ani na sportovištích.

„Když jsem sem přijížděl, tak jsem pořádně nevěděl, co očekávat. Vůbec jsem netušil, že tu bude tolik stanovišť a navíc s reprezentanty, kteří vás o tom sportu hned něco naučí,“ pochvaloval si Jirka Král.

„Třeba jsem přišel na judo, tam stáli borci s černými páskami a hned mi vysvětlovali co a jak. Fakt parádní, jen mě mrzí, že tu nemůžu strávit víc času.“

Sám se před lety aktivně věnoval florbalu či turistice, v poslední době ale sportuje jen sporadicky. „A je to vidět, budu muset zase začít,“ směje se.

Módní blogerky Lucka a Nicole, které si říkají A Cup Of Style, si v Loučovicích sjely na raftech divokou vodu. A dojmy? „Naprostá paráda, doporučujeme všem!“

Na vlastní kůži si poté vyzkoušely také střelbu a oči nemohly spustit z ČEPS bagjumpu, skoku z věže do obřího gumového polštáře. „Na to bychom mohly jít,“ kývne Nicol na parťačku. „No, snad se nebudeme bát,“ opáčí Lucka.

Obě mají ke sportu blízký vztah, jejich rodiče se dokonce seznámili na tanečním parketu. Nicol dělá street dance, Lucka si jde občas zahrát badminton. A v zimě, když napadne první sníh, zamíří holky hned na hory.

„Milujeme snowboarding, takže jsme na svazích celkem často. A ještě také chodíme běhat a plavat.“