Vydražte dřevená slůňata a přispějte na dobrou věc

Vydražte dřevená slůňata a přispějte na dobrou věcOd pondělí 15. srpna až do neděle 21. srpna máte možnost vydražit sedm dřevěných slůňat výtvarně ztvárněných českými olympioniky. Partnerem aukce je Aukro.cz, kde událost probíhá.

Dřevěná slůňata 50x35cm z dílny Jiřího Soubusty, která jsou vystavená i na pódiu v centru Olympijského parku Rio-Lipno, ztvárnili Jaromír Jágr, Tomáš Plekanec, Gabriela Koukalová (Soukalová), Jan Železný, Eva Samková, Miroslava Topinková-Knapková a Petr Koukal.

Společně můžete pomoci Romanovi, jehož bratr je vážně nemocný, aby se mohl věnovat svému oblíbenému veslování (více o Romanovi najdete zde). A také Monice, které chceme po autonehodě naplnit její sen o vlastním handbike (více o Monice najdete zde).

Život dětem a Česká olympijská nadace společně pomáhají dětem, kterým jejich zdravotní či sociální znevýhodnění nevzalo lásku ke sportu. Výtěžek z charitativní aukce dřevěných slůňat je určen dětem, které jejich onemocnění nebo sociální znevýhodnění ve sportu omezuje.

Vyvolávací cena je 1 Kč (prodejní cena každého slůněte je 100 000 Kč). Zakoupit nebo přihodit částku můžete zde.