V T-Mobile aréně si zahráli čeští reprezentanti v plážovém fotbalu s veřejností

V T-Mobile aréně si zahráli čeští reprezentanti v plážovém fotbalu s veřejnostíNěco podobného jen tak nezažijete, ale v Olympijském parku Rio-Lipno je možné takřka vše. Například včera zavítali do parku reprezentanti v plážovém fotbalu, kteří změřili síly s dobrovolnicemi a návštěvníky parku. Součástí byl i trénink s veřejností a k vidění byl také dynamický reprezentační trénink.

Celý program v T-Mobile aréně odstartoval právě dynamický trénink českých reprezentantů, kteří ukázali své dovednosti a vše, co s míčem dokážou. A diváci, kterých se sešlo velké množství, nadšeně tleskali umění těch nejlepších českých plážových fotbalistů.

Pak už se zapojila také veřejnost. Muži, ženy, mladí, staří. Plážový fotbal s reprezentanty si chtěl vyzkoušet každý.

Po ukončení tréninku přišel na řadu modelový zápas, kde se představili dobrovolnice z Olympijského parku Rio-Lipno právě proti české reprezentaci. A zápas si naplno užili obě strany. Muži předváděli technické finesy. Jednou přehlavičkovali celé hřiště a celou akci zakončili gólem nebo sólo přes celé hřiště předvedl gólman týmu.

Ale ani dámy se neztratily. Dvakrát dokázaly skórovat a odměněny byly obrovským aplausem. „Bylo to skvělé. Kluci na nás byli hrozně hodní. Myslím, že jsme si to všechny užili,“ říkala jedna z účastnic modelového utkání.

Stejný scénář následoval ještě v odpoledním bloku.