V Olympijském parku proběhla další exhibice. Tentokrát stolních tenistů Ondřeje Bajgera a Zdeny Blažkové

V Olympijském parku proběhla další exhibice. Tentokrát stolních tenistů Ondřeje Bajgera a Zdeny BlažkovéOlympijský park Rio-Lipno je hlavně o zábavě. O tu se tentokrát u pingpongových stolů staral český reprezentant ve stolním tenise Ondřej Bajger a jeho kolegyně Zdena Blažková. Ten učil děti základy tohoto sportu, ale zahrál si i s veřejností.

Je to zatím jeden z nejnavštěvovanějších sportů v parku. A tak se několik desítek lidí přišlo podívat i na exhibiční show Ondřeje Bajgera.

Když hrál Bajger s Blažkovou, tak se bylo opravdu na co dívat! „No, vypadá to trošku jinak, než když to hrajeme my,“ prohodil s úsměvem jeden z diváků směrem ke svému kamarádovi.

„Přišli jsme lidem ukázat, jak se má hrát ping pong. I když ukazovat to venku není úplně jednoduché. Ale jsem příjemně překvapený, kolik se tu sejde na ping pong lidí. To je skvělé. Vždyť když se otevře, tak až do konce se tu čeká, než se uvolní nějaký stůl,“ byl spokojený Bajger.

„Tento park je hrozně krásný. Je obrovský a je tu spousta možností. Určitě si něco vyzkouším. Chtěl bych lukostřelbu a skočit si ČEPS jump,“ prozradil český reprezentant.

Ten si zahrál i pár ostrých setů s některými návštěvníky parku.

V koutku stolního tenisu je k dispozici několik malých, středních i klasických stolů. Vyzkoušet si můžete také ping pong na točícím kulatém stole.