V Loučovicích se představí stříbrní fotbalisté z EURA 96 proti Dynamu České Budějovice

V Loučovicích se představí stříbrní fotbalisté z EURA 96 proti Dynamu České BudějoviceFotbaloví fanoušci, pozor! V pátek v 18:00 se na fotbalovém hřišti v Loučovicích představí výběr vicemistrů Evropy z roku 1996 proti „staré gardě“ Dynama Českých Budějovic.

V akci bude celá řada zvučných jmen. Do Loučovic zamíří bývalí hvězdní fotbalisté, které není nutné dlouze představovat. Na zeleném pažitu se bude prohánět například Pavel Kuka, Vladimír Šmicer, Karel Poborský, Patrik Berger, Miroslav Kadlec, Ladislav Maier, Karel Rada, Tomáš Ujfaluši nebo Jan Suchopárek.

Zápas se ponese v exhibičním duchu. Diváci se mohou těšit na skvělou show. K vidění budou krásné akce, spousta gólů a další fotbalové parády. Všichni fotbalisté předvedou to nejlepší, co umí. A že toho je! Vždyť legendární gól Karla Poborského z EURO 1996 proti Portugalsku byl vyhlášen nejkrásnějším gólem turnaje. Vladimír Šmicer je jediným Čechem, který se trefil ve finále ligy mistrů a mohli bychom pokračovat dále a dále.

Vstupné na akci je 50 korun a celé bude věnováno Sokolu Loučovice. A kde si vstupenky pořídit? V předprodeji je můžete koupit v Olympijském parku ve stánku FAČR nebo přímo v místě konání.

Neváhejte tak dorazit do Loučovic a užít si parádní fotbalový večer!

Program:

16:00 představení hráčů na hlavním pódiu v centru Olympijského parku Rio-Lipno 2016

16:15–16:45 autogramiáda v T-Mobile aréně

18:00 výkop v Loučovicích

během poločasu budou probíhat pokutové kopy na brankáře exhibičního utkání z vylosovaných lístků

Soupiska Euro 96: Ladislav Maier - Patrik Berger, Vladimír Šmicer, Pavel Kuka, Tomáš Ujfaluši,Jan Suchopárek, Karel Poborský, Luboš Kubík, Ivan Hašek, František Straka, Karel Rada, Pavel Hapal, Radek Látal, Tým sestavil Pavel Kuka

Soupiska SK Dynamo ČB: Pavol Švantner, Jaroslav Černý – Jiří Lerch, Roman Lengyel, David Horejš, Standa Marek, Jaromír Plocek, Martin Vozábal, Jiří Anderle, Jiří Povišer, Karel Vácha, Luboš Pecka, Radek Šíma, Miroslav Hanousek, Marek Peterka, Jaromír Vodička, Milan Přibyl, Ivo Hanzal (trenér), Radek Šíma (vedoucí mužstva). Tým sestavil Karel Poborský