Stotisící návštěvník právě prošel branami Olympijského parku Ostrava

Stotisící návštěvník právě prošel branami Olympijského parku OstravaOstrava – 18. srpna 2016 – Sto tisíc! Přesně tolik lidí už navštívilo Olympijský park Ostrava. Stotisícím jubilejním návštěvníkem se dnes v 17 hodin stala Alžběta Pavlisková z Ostravy, která si z dnešní návštěvy parku kromě příjemného překvapení odnesla také hodnotné dárky, mimo jiné olympijský batoh. Mladá maminka se přiznala, že je v parku se synem již podruhé.

Organizátoři původně předpokládali návštěvnost kolem padesáti tisíc za celou třítýdenní dobu otevření parku. „Tak vysoké číslo nás utvrzuje v tom, že se lidé chtějí bavit a mají zájem sportovat. Nejvíce nás těší, že si park užívají děti, protože pro ně je především určen. Rodiny s malými sportovci se do parku dokonce vrací,“ říká tisková mluvčí Olympijského parku Ostrava Veronika Říčková.

Víkendový program bude v ostravském parku nabitý sportovními i kulturními zážitky do poslední chvíle. „Jedem naplno až do neděle do večera. Po koncertě Věry Špinarové pomyslně zhasneme ostravský kahan,“ dodává Veronika Říčková.