​Pondělní program na Lipně: billiardová exhibice či soutěž v baseballu

​Pondělní program na Lipně: billiardová exhibice či soutěž v baseballuStart nového týdne je v Olympijském parku Rio-Lipno nabitý zajímavými sportovními akcemi. Přijďte si zahrát baseball, softball nebo se podívat na billiardovou exhibici. Vstup je zdarma.

Program hlavních akcí na pondělí 8. 8.

Trénink skoků a beseda s jezdcem Alešem Opatrným, pod Lanovkou (od 10:30)

Beseda a autogramiáda s několikanásobným mistrem České republiky a mistrem Evropy mladých jezdců v jezdectví Alešem Opatrným. V odpoledních hodinách si mohou návštěvníci vyzkoušet i tréninky v jezdeckých disciplínách.

Billiardová exhibice, centrum Olympijského parku (16:00)

Jedinečná podívaná, kterou si nemůžete nechat ujít. V akci se představí i bývalý hokejista a stříbrný medailista z olympiády Pavel Richter, pro nějž je billiard velkou vášní.

Baseball&Softball: FireBall Contest, přední Výtoň (16:30)

Soutěže rodinných týmů (2-6 osob) v hodu na rychlost a do dálky. Navíc můžete poměřit síly přímo s českými reprezentanty.

Ondřej Ruml&Matěj Benko, centrum Olympijského parku (18:00)

Ondřej Ruml je všestranný muzikant a zpěvák. Na Lipně vystoupí s kapelou Matěj Benko Quintet, která patří k předním tělesům současné jazzové scény.

Osobnosti v parku:

  • Pavel Richter (hokejista), držitel stříbrné olympijské medaile z roku 1986 v Sarajevu.
  • Kristýna Horská (plavání), splněný limit polohového závodu na 200 metrů do Ria.
  • Aleš Opatrný (jezdectví), několikanásobný mistr České republiky a mistr Evropy mladých jezdců.
  • Václav Vochoska (veslař), v Montrealu 1976 získal bronzovou medaili v párové čtyřce a v Moskvě 1980 také bronz ve dvojskifu.