Občerstvení v olympijském parku na Lipně? Kvalita za rozumnou cenu

Občerstvení v olympijském parku na Lipně? Kvalita za rozumnou cenuBáli jste se přemrštěných cen v olympijském parku? Báli jste se něčeho podobného, co bývá typické pro hudební festivaly a podobné akce? Tedy přemrštěné ceny a ne zdaleka tak kvalitního pokrmu? Tak tentokrát můžete být v klidu. Park Rio-Lipno nabízí širokou škálu kvalitních pokrmů za příjemné ceny.

Olympijský park na Lipně nebude pouze o fandění českým sportovcům, o možnostech vyzkoušet si nejrůznější sporty, ale bude také o kvalitním jídle a pití, které bude zajišťovat cateringová společnost OLIVE Food s.r.o., což je specialista na mezinárodní kuchyni od asijských nudlí, přes italskou pastu, až po šťavnaté brazilské steaky. OLIVE Food nabízí také vlastní hummus podle tajné receptury a dlouhodobě spolupracuje s brazilskými kuchaři a pořádá ve svých restauracích oblíbené „Brazilské dny“.

Na co se tak na Lipně můžete těšit? Například na Jihočeský dům, kde budou nabízeny typické jihočeské pokrmy jako jihočeská kulajda, cmunda, táborská klobása či lepenice a to vše z regionálních produktů.

Nebudou chybět ani brazilské speciality z brazilského grilu. „Všechny bychom chtěli pozvat na typické brazilské jídlo, kterým je tacos, které se skládá z tortilly, trhaného hovězího masa, čerstvého salátu a čerstvě sekaného koriandru. Nabízíme také brazilský hovězí burger plněný papričkami jalapenos, který bude doplněný hranolky a čerstvým salátem,“ prozrazuje šéfkuchař Daniel Beneš, který je mistrem České republiky v grilování a právě pod jeho taktovkou vzniklo celé olympijské menu. To se sestavovalo celé tři týdny. Pro děti je nachystán například grilovaný ananas. Sladké tečky si však budou moct návštěvníci vychutnat v cukrárnách, které budou hned dvě a nabídnou palačinky, nanuky, ale také kvalitní českou točenou zmrzlinu. Na své si ale přijdou také vegetariáni.

Cena většiny pokrmů se pohybuje od 40 do 180 korun.

Pro děti jsou připravené také speciální nápoje jako například Fanta Meednes, která vyjde na 35 korun za půllitr. Pro pivaře je připraven světlý ležák a nealkoholický Birrel z nabídky Pilsner Urquell.

Po celou dobu parku je naplánováno také několik akcí. Některá jídla spadají do takzvaného kombo balíčku, což znamená, že k vybraným hlavním jídlům bude nápoj coca-cola nebo bonaqua se slevou 10 korun.

Dále pak platí rodinná sleva 10% z ceny účtu nad 600 korun a také budou každý den probíhat happy hours. Vždy od 15 do 17 hodin. Vybrané nápoje tak budou v kamenném baru pouze za 75 korun.

Nebojte se tak přijet na Lipno hladoví a žíznivý. Najíte a napijete se zde kvalitně a za rozumnou cenu.

V hodnocení Hospodářských novin obdrželo ve srovnání s ostatními olympijskými parky občerstvení v Olympijském parku na Lipně nejlepší známku 1.