Návštěvníky Ping pong arény navštívili olympionici Vacenovská, Matelová a Jančařík

Návštěvníky Ping pong arény navštívili olympionici Vacenovská, Matelová a JančaříkJeště větší zájem byl o Olympijský park Rio-Lipno, než v předchozích dnech. Hlavním důvodem byl příjezd první skupiny olympioniků, ve které nechyběli ani stolní tenisté Iveta Vacenovská, Hana Matelová a Lubomír Jančařík.

Tři účastníci olympiády v Riu zavítali do areálu stolní tenisu, aby se mohli podepsat svým fanouškům a zahrát si s nimi turnaj na unikátním kulatém otáčecím stole.

Obrovský zájem byl o Ivetu Vacenovskou, Hanu Matelovou i Lubomíra Jančaříka. Ti sice na olympijských hrách neuspěli podle svých představ, ale olympijský park si užili naplno.

„Hrozně se mi tu líbí. Jsem ráda, že jsme se sem mohli všichni podívat. Myslím, že si to všichni užíváme a doufám, že i lidi si to užili. Ani jsem nečekala, že přijde tolik lidí,“ byla překvapená Hana Matelová.

Podobná slova měla i Iveta Vacenovská. „Moc si to užíváme. Jak jsme přiletěli, tak od té doby to jde všechno hrozně rychle. Poprvé jsem letěla vrtulníkem, pak jsme si chvilku odpočinuli a dali se trošku dohromady. Samotná cesta sem byla také úžasná. Neskutečně jsme si to užili i s piloty. Ale ti lidi tady? To je neuvěřitelné. Hrozně nás nabíjí,“ rozplývala se.

Obě i s Jančaříkem se pak zapojili do turnaje na točícím stole a pobavili sebe i ostatní návštěvníky parku.