Lake Malawi, Věra Špinarová, krasobruslařské legendy i děti z dětských domovů. To vše o víkendu v Olympijském parku Ostrava

Lake Malawi, Věra Špinarová, krasobruslařské legendy i děti z dětských domovů. To vše o víkendu v Olympijském parku OstravaOstrava – 18. srpna 2016 – Kapely Lake Malawi, Naked Floor a zpěvačka Věra Špinarová o víkendu potěší ostravské fanoušky. Zavítají totiž do Olympijského parku Ostrava, kde návštěvníkům zahrají své nejznámější písničky. „Program parku bude nabitý až do úplného konce. Přijedou za námi také skupiny Come and Play, Windy, Memoáry nebo kapela Fiha, tanečníky určitě potěší DJ Petřík,“ slibuje tisková mluvčí Olympijského parku Ostrava Veronika Říčková.

Kromě hudebních interpretů se do Ostravy chystají také děti z dětských domovů. V rámci projektu Olympijské parky dětem přivítá centrum města v pátek téměř stovku dětí společně s jejich ambasadorem, legendárním stolním tenistou Petrem Korbelem. „Na děti čeká olympijský štafetový běh s ostravským kahanem,“ prozrazuje Říčková. Děti z dětských domovů postupně navštíví tři olympijské parky v republice. Už mají za sebou válení pivovarských sudů v Plzni a zdobení perníků v Pardubicích.

Také sportovní program bude po celý víkend nabitý. Malí i velcí návštěvníci se mohou už nyní těšit na exhibice v řeckořímském zápase, takewondu, na trampolínách, v boxu, dále na výuku samby i zumby a mnoho dalšího. V neděli za nimi dorazí florbalisté z 1. SC Tempish Vítkovice, v neděli si mohou přijít pro autogram za krasobruslařskými hvězdami Tomášem Vernerem a Michalem Březinou. Nejmenší sportovci si vychutnají rodinnou zónu na Černé louce, kde je pro ně připraveno malování na obličej a pestrý zábavný program.