Judisté, střelci a šermíř se podepisovali v Indoor aréně

Judisté, střelci a šermíř se podepisovali v Indoor aréněStejně jako na jiných sportovištích, tak i v aréně, kde najdete box, vzpírání nebo tanec, se ukázali čeští olympionici. Do Indoor arény zavítali Libuše Jahodová, Filip Nepejchal, Nikola Mazurová, Alexander Choupenitch a Pavel Petřikov.

Někteří z účastníků se pustili do lekcí tance a skvěle se u toho bavili. A výborně se u toho bavili také diváci. „Teda, nikdy bych neřekla, že judistům takhle půjde tanec,“ smála se jedna z divaček.

Po celou dobu návštěvy se olympionici podepisovali a fotili s každým, kdo měl zájem. Kolikrát se stály i dlouhé fronty. „Člověk je zná jenom z televize, ale pak zjistí, že jsou všichni naprosto fajn a úplně normální lidé,“ popisovala Mirka, která navštívila Olympijský park Rio-Lipno se svým synem.

„Je super, že tu něco takového vzniklo. Ti fanoušci tady? To je neuvěřitelné. Je krásné vidět, jak moc nám drželi palce, jak si to užívají. I když jsme po cestě unavení, protože to bylo náročné, tak jsme rádi, že jsme tu,“ prozradila střelkyně Libuše Jahodová.

V Indoor aréně si až do konce parku můžete vyzkoušet box, vzpírání, karate nebo taneční sport.