„Jsem jasný favorit,“ prohlásil Ivo Minář před exhibicí a svá slova potvrdil!

„Jsem jasný favorit,“ prohlásil Ivo Minář před exhibicí a svá slova potvrdil!Ivo Minář a Tomáš Zíb zavítali na tenisové kurty v Horní Plané. I přes odlehčenou atmosféru exhibičního zápasu borci předvedli výkony hodné hráčů světových rozměrů.

Jednosetové utkání ovládl v poměru 6:4 Ivo Minář. Již před začátkem působil vítěz sebejistě. „V poslední době jsem strávil spoustu času na Štvanici tréninkem, jsem jasným favoritem,“ deklaroval.

Zápas byl poněkud pikantní, protože Minář byl jedním z prvních svěřenců Zíba na počátku jeho trenérské kariéry. Střetnutí bylo atraktivní i díky tomu, že mezi tenisty moc oficiálních utkání neproběhlo.

„Pro mě je to po dlouhé době měření sil s bývalým profesionálním tenistou. Strávil jsem rok a půl v Číně a rok a půl v Singapuru, na exhibice jsem neměl čas. Jsem moc rád, že můžu odehrát tento zápas,“ pochvaloval si Zíb.

Po singlu následovala čtyřhra, během které se připojili dva výborní rekreační tenisté a úspěšní vrcholoví sportovci skikrosař Tomáš Kraus a fotbalista Roman Lengyel. Odehráli pouze pět gamů, které jasně ovládla dvojice Minář, Kraus v poměru 4:1.