Ivo Minář a Tomáš Zíb v Horní Plané!

Ivo Minář a Tomáš Zíb v Horní Plané!Ivo Minář a Tomáš Zíb. To jsou slavná tenisová jména nedávné historie. Oba tito vrcholoví hráči předvedou své umění 13. srpna v Horní Plané. Pro všechny diváky se od dvou hodin naskytne jedinečná příležitost zhlédnout jednosetové exhibiční utkání mezi bývalými vrcholovými tenisty!

Ivo Minář je profesionální tenista a trojnásobný účastník Australia Open. Nejlépe 62. nasazený hráč žebříčku ATP v roce 2014 ukončil vrcholovou kariéru a stal se trenérem Kristýny Plíškové.

Tomáš Zíb je bývalý český tenista, který za svou kariéru vyhrál jeden turnaj na okruhu ATP ve Valencii roku 2006. Svou profesionální kariéru se rozhodl ukončit roku 2008 a v současné době se věnuje trenérství mladých českých nadějí.

Po exhibičním singlu ukončí program čtyřhra, kde duo tenistů doplní Tomáš Kraus-čtyřnásobný vítěz Světového poháru ve skikrosu - a Roman Lengyel - bývalý reprezentant pražské Sparty a SK Dukly České Budějovice, český fotbalový obránce a držitel dvou ligových titulů. Tomáš i Roman jsou vášnivými tenisty, proto nad účastí v exhibici vůbec nezaváhali.

Dorazte v sobotu do Horní Plané! Čeká Vás velká tenisová podívaná!