Ewa Farna si v sobotu podmanila Ostravu! V olympijském parku zazpívala své nejznámější hity

Ewa Farna si v sobotu podmanila Ostravu! V olympijském parku zazpívala své nejznámější hityOstrava – 14. srpna 2016 – Ewa Farna v sobotu večer absolutně ovládla Ostravu! Návštěvníci olympijského parku nadšeně tančili a zpívali v rytmu zpěvaččiných nejznámějších písní téměř hodinu. „Mám prostě od pánbíčka boky jako skříň,“ zazpívala Farna hned na úvod a ostravské publikum uvedla do varu. Zpěvačka, která po celou dobu s diváky živě komunikovala, přeplnila celou Černou louku, jednu ze tří lokalit olympijského parku.

Kromě koncertu Ewy Farne byl včerejší den opravdu nabitý kulturními i sportovními zážitky. Medailovou plavbu Ondřeje Synka, stejně jako tenisové souboje našich reprezentantů sledovaly ve fanzóně tisíce lidí, kteří sportovce hnali dopředu s hlasitým povzbuzováním. „Stejně tak jsme pozitivní energií do vítězného konce doslova dotlačili boj Petry Kvitové o bronzovou medaili. Vzhledem k tomu, že se Petra narodila v nedalekém Bílovci u Fulneku, fandila jí skutečně celá Ostrava. Jejímu tatínkovi pak fanoušci z Černé louky živě gratulovali přes mobilní telefon. Doslova jsme tak propojili Ostravu s Riem,“ říká mluvčí Olympijského parku Ostrava Veronika Říčková.

Už v pět hodin se příchozím představila skupina Support Lesbiens a následovalo uvedení manželů Emila a Dany Zátopkových do Síně slávy sportovců Moravskoslezského kraje. Slavnostní chvíli si nenechala ujít ani řada významných olympioniků v čele s Vítězslavem Máchou, Otou Zarembou, Adolfínou Tačovou, Alešem Deptou, Táňou Netoličkovou a mnoha dalšími.

Olympijský park Ostrava zažil v sobotu zatím svůj nejrušnější den a doslova praskal ve švech. Tisíce rodin si v hezkém letním počasí užívaly sport i zábavu. Hudební příznivci si vychutnali také koncert skupiny Nebe a zatančili si na hudbu namixovanou DJ Luccou. Lucca alias Lucie Dvořáková si program olympijského parku užívala už odpoledne, kdy se zúčastnila exhibice ve stolním tenise. „Dříve jsem hrála závodně, dnes už se snažím věnovat čas především rodině a také hudbě,“ přiznala se DJ Lucca, která předvedla parádní podívanou, a s návštěvníky si vyzkoušela dokonce i exhibiční čtyřhru.

Bohatý sportovní program určený především rodinám s dětmi pokračuje v parku i dnes. Na Černé louce bude celý den probíhat turnaj v 3x3 basketbalu o vítěze olympijských parků, v exhibici se představí taekwondisté, před hlavním pódiem si děti vychutnají výuku samby i zumby. Večer bude patřit kapelám Banda Band a Úspěch.