Čtveřice vodních slalomářů se projela po Lipně

Čtveřice vodních slalomářů se projela po LipněMezi olympioniky, kteří se v úterý představili v Olympijském parku Rio-Lipno, nechyběli čtyři vodní slalomáři. V Brazílii předvedli vynikající výkony na divoké vodě a neztratili se ani na klidné hladině Lipenské přehrady!

Kateřina Kudějová, Jonáš Kašpar, Marek Šindler a Vítězslav Gebas se nejprve podepisovali a fotili s fanoušky, kteří za nimi přišli ke stánku Alpine Pro. A pak už zamířili k vodě. Deblkanoisté Kašpar se Šindlerem a kanoista Gebas ukázali, že ani kajak jim není cizí.

Kajakářka Kudějová se projela na paddleboardu. „Líbí se mi, že si tady člověk může vyzkoušet všechny možné sporty, ke kterým by se normálně nedostal. Děti si mohou najít, co je baví,“ pochvalovala si.

„Strávili jsme skoro 24 hodin na cestách a jsme nevyspalí. Ale jsme rádi, že jsme tady, je skvělé vidět, jak nám lidé fandili a fandí,“ shodli se sportovci.

I návštěvníci parku byli ze setkání nadšení. „Olympionici jsou neuvěřitelně sympatičtí, celou dobu se na nás usmívali. Je super popovídat si s těmi, které obdivuji v televizi,“ užívala si euforii fanynka vodního slalomu Markéta.