Česká televize si na Lipně připravila program i pro nejmenší

Česká televize si na Lipně připravila program i pro nejmenší​Během dětského programu se na hlavním pódiu Olympijského parku vystřídá řada tváří, které malí diváci dobře znají z obrazovek České televize. Role moderátorky se ujme Majda Reifová z Kouzelné školky. V pátek a o víkendu uvede v 10.00 bohatý program určený nejen dětským návštěvníkům. Kromě toho rozhýbe návštěvníky parku rytmickými písničkami známými z Kouzelné školky. Ve veselém pořadu Písničkohraní plném písniček, scének a her společně s Petrem Vackem pobaví malé i velké diváky.

Na pódiu vystoupí i hvězda StarDance Alice Stodůlková, která ve své Tančírně poodhalí a naučí děti některé prvky ze svého umění. Obecenstvo kromě Alice roztančí Hýbánky Týny se Zdeňkem. Další známé osobnosti České televize Jakub Voříšek a Eva Radilová přiblíží ve workshopu Zpráviček práci televizního reportéra. Roli olympijského reportéra si návštěvníci budou moci vyzkoušet i díky nové mobilní aplikaci ČT v rámci workshopu iReportér.

Brazilskou atmosféru na Lipně navodí kapela Tokhi & the Groove Army. Předvede strhující bubenickou show vycházející z principů populárních karnevalových samba bandů. Celou show okoření moderní groovy a beaty pop skladeb.

Fanoušci různých hudebních stylů se rozvlní při pestré a rozmanité škále rytmů, kterými kapela charismatického perkusionisty Tokhiho zaplní park. Na Lipno zamíří kromě Tokhi & the Groove Army i známý hudební interpret a čerstvý vicemistr světa v loopingu En.dru, který předvede beatboxově-vokální oneman show.

Česká televize ve vybraných dnech nabídne návštěvníkům prohlídky svého přenosového vozu. Po parku se navíc budou pohybovat a na setkání s malými diváky se těšit různé pohádkové postavičky. V dětském stanu budou na programu výtvarné dílny s Déčkem.