Atraktivní Riverside Cross v pátek na Lipně!

Atraktivní Riverside Cross v pátek na Lipně!V pátek se v Olympijském parku Rio-Lipno uskuteční netradiční exhibiční závod. Spojuje dvě sportovní odvětví, ve kterých je Česká republika velmi úspěšná. Dokážete si představit kombinaci vodního slalomu a biatlonu?

Pokud ne, dorazte na Lipno, začínáme v 18.00! Bude to atraktivní podívaná, i když nápad spojit tyto dva sporty může znít trošku ujetě a bizarně. Se závodem zatočí střelba přesně jako v biatlonových kláních.

O prvenství se utká osm kajakářů a osm kanoistů, včetně Vavřince Hradilka, medailisty z Londýna, nebo Víta Přindiše, dvojnásobného mistra Evropy! Závod je koncipován jako duel, vítěz každé rozjížďky postoupí do dalšího hola.

Do exhibice bude vložený závod osobností, ve kterém se představí skikrosař Tomáš Kraus, snowboardista Michal Novotný nebo atlet Štěpán Janáček. Vyzvou je třeba novináři Kateřina Nekolná, Lubomír Smatana a Marek Tesař! Kromě toho diváky čeká show na paddleboardech.

Exhibice je předkrmem před Mistrovstvím České republiky, které se na Lipně uskuteční o víkendu. Přijďte zafandit vynikajícím českým slalomářům, kteří zazářili na olympiádách v Londýně i v Riu!