Anna K, Ewa Farna, Support Lesbiens, DJ Lucca, Legendy se vrací a další hvězdy o víkendu v Ostravě

Anna K, Ewa Farna, Support Lesbiens, DJ Lucca, Legendy se vrací a další hvězdy o víkendu v OstravěOstrava – 10. srpna 2016 – Anna K, Ewa Farna, Support Lesbiens, Legendy se vrací, Nebe, Ella, AC/DC Revival a také DJ Lucca se o víkendu představí návštěvníkům Olympijského parku Ostrava. V rámci doprovodného kulturního programu vystoupí na hlavním pódiu na Černé louce. „V pátek i v sobotu čeká na příchozí opravdu bohatý večerní program. Kromě skvělých koncertů je čeká také jedinečný sportovní zážitek,“ slibuje mluvčí Olympijského parku Ostrava Veronika Říčková.

V sobotu v 18:30 totiž proběhne slavnostní uvedení manželů Dany a Emila Zátopkových do Síně slávy sportovců Moravskoslezského kraje. Uměleckou kovovou trofej předá hejtman kraje Miroslav Novák a v Síni slávy manžele Zátopkovy symbolicky přivítá devět olympioniků Moravskoslezského kraje. „Slavnostního předání se zúčastní například Aleš Depta, Vítězslav Mácha, Adolfína Tačová, Táňa Kocembová-Netoličková, Jaroslav Netolička a také slavný český mořeplavec Richard Konkolski,“ uvádí Veronika Říčková.

Sportovní program Olympijského parku Ostrava však bude nabitý po celý víkend. Už v pátek se návštěvníci mohou těšit na ukázky moderní gymnastiky a boxu, na sobotu je nachystána exhibice v boccie a stolním tenise, při které se mimo jiné představí vynikající tenistka Lucie Dvořáková alias DJ Lucca. V neděli se na Černé louce uskuteční turnaj v 3x3 basketbalu o vítěze olympijských parků, děti si mohou prohlédnout také ukázky taekwonda a užijí si výuku samby i zumby.