Relaxujte v ČEZ Energy zóně nebo soutěžte na paddleboardu s našimi sportovci

Relaxujte v ČEZ Energy zóně nebo soutěžte na paddleboardu s našimi sportovciSkupina ČEZ, generální partner Českého olympijského týmu, si pro návštěvníky Olympijského parku Rio-Lipno připravila bohatý doprovodný program v podobě zóny pro oddych, charitativních akcí i soutěží.

ČEZ Energy zóna bude otevřená denně od 10 do 22 hodin. Návštěvníci v ní mohou relaxovat, získat památku ve fotokoutku, zahrát si stolní fotbálek nebo se připojit zdarma na wi-fi.

Každou sobotu i neděli v čase od 10 do 18 hod. je pak na programu soutěž na paddleboardech (k dispozici bude i půjčovna) o několik cen, kde se proti sobě postaví fanoušci a čeští sportovci. Jako první se o víkendu 6.- 7.8. můžete poměřit se skikrosařem Tomášem Krausem.

ČEZ zároveň pomáhá dobré věci v charitativním projektu Pomáhej pohybem. Přispět můžete i vy, stačí si jen stáhnout mobilní aplikaci EPP a sbírat body při sportování.

V úterý 16. srpna se navíc můžete zúčastnit jízdy na oranžových rotopedech a podpořit MŠ Loušovice a MŠ Černá v Pošumaví.