Překonejte strach z výšek s ČEPS JUMP!

Překonejte strach z výšek s ČEPS JUMP!Poprvé v České republice a díky společnosti ČEPS mohou návštěvníci Olympijského parku Rio-Lipno zakusit pocit volného pádu. ČEPS JUMP je polštář o rozměrech 10 x 10 metrů a výšce 3 metry. Skákat lze ze speciální věže, a to buď z výšky 6 metrů, nebo pro odvážnější z 10 metrů. Taková výška odpovídá zhruba skoku ze třetího patra domu. Díky ČEPS JUMP ale s bezpečným a měkkým dopadem.

Bagjump je obrovský gumový polštář napuštěný vzduchem. Používá se jako spolehlivý prostor pro dopad například při tréninku skoků na snowboardu, na kole, při akrobatickém lyžování a pro řadu dalších, zejména extrémních sportů. Je zkonstruovaný tak, aby dokázal perfektně absorbovat dopadovou energii. Proto se na něj dá skákat až z těžko uvěřitelné výšky 60 metrů.

„Vést elektřinu nejvyššího napětí znamená provozovat bezpečně a spolehlivě přenosovou soustavu. Na Lipno proto přinášíme jedinečný a bezpečný zážitek nejvyšší úrovně,“ říká vedoucí Propagace a interní komunikace společnosti ČEPS Petr Maňák. „Dostupnost pro všechny je pro nás důležitá nejen v energetice. I proto bude ČEPS JUMP po celou dobu konání zadarmo,“ dodává.

Jako první ze sportovců si ČEPS JUMP na vlastní kůži vyzkoušela snowboardcrossařka Eva Samková: „Parádní, ale byla jsem dost nervózní. Je to zvláštní, když člověk skočí z takové výšky úplně bez jištění. Je to trochu jiný adrenalin než na prkně.A skikrosař Tomáš Kraus, který seskočil vzápětí, doplnil: Trochu jsem nahoře vyměkl, přiznávám. Rozbušilo se mi srdce víc než obvykle, ale je to super atrakce.

Během trvání Olympijského parku Rio-Lipno si kromě návštěvníků vyzkouší ČEPS JUMP i Vavřinec Hradilek nebo hráči fotbalového týmu z EURA 96.

1000 míčů z Prahy na Lipno!

Hra je tím, co lidi spojuje, vytváří přátelství, boří bariéry a probouzí pozitivní energii. Proto společnost ČEPS podporuje sport dětí a mládeže. A proto také přiváží na Lipno 1000 kvalitních volejbalových míčů. Ty budou návštěvníci parku dostávat po celou dobu konání olympiády.

„Sport je pro děti přirozenou věcí a radostí. A míč je jedna z nejjednodušších cest, jak jim dveře ke sportu otevřít, zvlášť když období olympiády k aktivnímu sportování vyloženě vybízí,“ říká vedoucí Propagace a interní komunikace společnosti ČEPS Petr Maňák.

Jak jsme je všechny dopravili? Všelijak, jen se podívejte!